Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Keçiören Halı Yıkama

0312 322 32 34

Keçiören Halı Yıkama

Günümüz üzerinden ev hanımlarının eller ile halı yıkama devri artık keçiören halı yıkama sistemleri ile sona ermiştir.

Bahsedeceğimiz halı yıkama sistemleri günümüzün en ileri teknoloji yıkama makineleri ile presleme tekniği ile köpük ve kiri arındırmak işlemleri sayesinde yüzde yüz hijyen standartları sağlanarak gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda düşünülecek olursa özellikle yün halıların evsel yöntemler ile yıkanması çok da mümkün değildir. Bir profesyonel halı yıkama hizmetlerindeki makine ile insan kol gücünü bir tutmak işten bile değildir. Bu sebeple halı yıkama işlemleri keçiören halı yıkama hizmetleri sayesinde oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yüksek temizlik standartları, uygun kimyasal temizleyiciler ve hijyen standartları sağlanarak halı dokusuna zarar vermeden bir yıl boyu içerisine kiri hapsetmiş halıların hem tozdan arınması halı yıkama hizmetlerince gerçekleştirilmiş olur hem de geçmez denilen ve işlemiş olan lekelerin çıkarılması sağlanmış olur. Ayrıca sürekli ayak basılan ve en çok mikroorganizmayı barındıran halıların içerisindeki zararlı mikroorganizmalar yok edilmiş olur.

Halı Yıkama Hizmetleri Standartları

Özellikle bahsedilen halı yıkama keçiören firması tarafından yapılan hizmet içeriği olarak metrekare üzerinden fiyatlandırma sağlanır, kullanılan malzeme içeriği müşteriye eksiksiz olarak belirtilir ve adresten teslim alma şartları ile temizleme işlemleri sağlanmış olur. Bu sayede yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Ayrıca sizlerin dilediği ve belirlediği saatte teslim alınan halılarınız özel poşetlere sarılarak kirlenme olasılığı sıfıra indirgenir ve en steril şekilde evlerinize teslim edilmiş olur. Bu sayede taşıma sırasında herhangi bir leke veya zedelenme ile karşılaşılmamış olur ki ev hanımları şüphesiz ki en çok bu olgudan memnun kalmaktadır. 

Ayrıca halı yıkama makineleri içerisinde kullanılan deterjanlar hem kedi ve köpek bulunan evlerdeki canlıların sağlığını tehlikeye atmaz hem de o evde yaşayan insanların sağlığı için herhangi bir olumsuzluk yaratmaz. Tüm bunlar göze alındığında zaten büyük pres makinelerince durulandıktan sonra suyu arındırılan halılar herhangi bir nem kalmaksızın rutubet yapmaksızın tarafınıza teslim edilir. Teslimat sırasında ödeme alınır.

Halı Yıkama Fiyatları

Sizler de takdir edersiniz ki ev temizliği sırasında en güç temizlenen eşya halılardır. Halı temizliği sırasında bir diğer önemli faktör ise kol gücü ile halıların hijyen olmamasıdır. Çünkü yüksek çekiş gücü ile halı temizleyen makinelerin yerine kol gücü kullanarak aynı standartta halı temizliği beklemek doğru olmayacaktır. Bu nedenle uygun maliyetler ile uygun standartlar sağlanarak yüzde yüz leke çıkarma, tozları tamamı ile temizleme ve mikroorganizmalardan arındırmak artık keçiören halı temizleme sistemleri ile uygun olacaktır.

Hem kol gücünüzü kullanarak dilediğiniz temizliği yorularak elde edeceğinize, suyunuzu fazla harcamadan, kollarınızı yormadan ve çok daha uygun maliyetler ile yüzde yüz temizletmek mümkün olacak hem de yıl boyu üzerine basılan halıların ilk gün ki havada geri teslim edilmesini sağlayacaksınız. Bu anlamda düşünüldüğünde de özellikle kalabalık nüfuslu ailelerde kirlenme oranı çok daha fazla olan halıların temizlikleri de daha güç olacaktır. Belirli periyotlar ile bahsedilen halı firmasına halılarınızı gönderip yıkatmasını sağlarsanız, halı kirlenmesini de en aza indirgemiş olursunuz.

Özellikle yün içeriğe sahip halılara işleyen kirlerin silinmek ile geçmeyeceğini hemen hemen tüm ev hanımları tecrübe etmiştir. Çocuk olan evlerin halılarında biriken kirler daha fazla olacağı gibi kirlenme sıklığı da daha çoktur. Bu nedenle yukarıda da bahsedilen halı yıkama firması ile iletişime geçerek halı yıkama hizmetlerini uygun maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede keçiören halı yıkama hizmetleri tarafından çok daha hijyen ve daha zor kir tutan halılara sahip olacaksınız.