Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Hacıkadın Halı Yıkama

0312 322 32 34

Hacıkadın Halı Yıkama

Firmamız sizlere halı yıkamacılık Hacıkadın alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti  ayağınıza kadar getirmektedir. 

Hacıkadın Halı Yıkamacılığı

Başkent Ankara’nın son yıllarda gelişen önemli bölgelerinden biri olan Hacıkadın her geçen gün daha popüler bir yerleşim yeri haline gelmektedir. Hacıkadın Vadisi projesi ile başlatılan kentsel dönüşüm yapılanması ile bölgeye olan ilgi artmakta ve her gün bölgede yaşayan insan sayısı artmaktadır. Bölgede yaşayan ve çalışan insan sayısının artması bölgedeki birçok ihtiyacı da arttırmaktadır.

Buna örnek vermek gerekirse evlerimizde ve iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz halılarımız zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak ve üzerine dökülen birçok şey yüzünden kirlenmektedir. Kirlenen halılar da normal bir şekilde temizlenmek zorundadır. Fakat Hacıkadın halı temizleme ve yıkama işlemleri zannedildiği gibi kolay değildir. Oldukça meşakkatli olan bu işler hem zaman kaybı hem de enerji kaybına yol açmaktadır. Saatlerce süren ve aşırı yorucu olan bu işlemler günümüzde profesyonel olarak bu işi yapan firmalara verilerek halı yıkama ve temizleme ihtiyaçları karşılanmaktadır. Tam bu noktada devreye giren halı yıkama firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile bu sorunu kökünden çözerek siz değerli vatandaşlarımıza yardımcı olmaktadır.

Halı Yıkama Hacıkadın

Halılarınız adresinizden alınarak tesislerimizde yıkandıktan sonra tekrar adresinize teslim edilmektedir. Yapmış olduğumuz bütün işlemler firmamız garantisi altındadır. Hacıkadın Vadisi ve çevresindeki en iyi Hacıkadın halı yıkama hizmeti firmamız tarafından hiçbir müşterimize ayrım yapılmadan herkese eşit olarak aynı kalitede sunulmaktadır.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Siz kıymetli müşterilerimiz tarafından halı yıkama hizmetimiz talep edildikten sonra sizlerden iletişim bilgilerinizi ve iletişim adresinizi alıyoruz. Daha sonra ücretsiz servis araçlarımızı adresinize göndererek yıkatmak istediğiniz halıları teslim alıyoruz. Halılarınızın tekrar teslim edilirken karışmaması veya herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına halılarınıza kodlama işlemi yapıyoruz. Teslim evrakı karşılığı halılarınızı aldıktan sonra yıkama işlemi için tesislerimizde topluyoruz. Tesislerimizde toplanan halılarınız özelliklerine ve türlerine göre ayrıldıktan sonra halı üzerindeki leke ve alakalı çalışmalar yapılıp en uygun halı yıkama deterjanları kullanılarak Hacıkadın halı yıkama işlemini başlatıyoruz.

Yıkama işlemi el değmeden otomatik makineler aracılığıyla yapıldıktan sonra durulama işlemi uygulanarak halılarınızı kurutmaya alıyoruz. Kurutma işlemi de sona erdikten sonra profesyonel ekibimiz tarafından halı üzerindeki leke ve kirler son kez kontrol edilerek herhangi bir olumsuzluk olmaması halinde daha önceden yapmış olduğumuz kodlama işlemine göre paketleme yapılarak halıları ücretsiz servis aracımıza yüklüyoruz ve müşteri adresine götürüyoruz. Müşterilerimize yıkama işleminin ardından aynı makbuz karşılığında  halılarımız ilk alındığı gün gibi temiz bir şekilde kullanıma hazır olarak teslim ediliyor.

Hacıkadın Halı Yıkama Firmamız

Son yılların gözde semti olarak dikkat çeken Hacıkadın ve çevresine Hacıkadın halı temizleme hizmeti sunan firmamız Siz kıymetli müşterilerinin desteği ile çalışmalarını sürdürmektedir. El değmeden özel şampuanlar ile yıkanan halılarınız temizlenerek sizlere tekrar teslim edilmektedir. Yüksek kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi olan firmamız çok sayıda kişi tarafından tavsiye edilmektedir. Sizlere ulaştırmış olduğumuz kaliteli ve aynı zamanda ekonomik hizmetleri talep etmek en doğal hakkınızdır.

Yorulmadan ve zahmete girmeden halı temizleme ve yıkama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey irtibat bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız ve sizlere yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyan uzman çalışma ekibimiz aracılığı ile talep formu doldurmaktır. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak her daim bizi mutlu etmektedir. Halı yıkama ve temizleme konusu ile alakalı tüm ihtiyaçlarınız için çekinmeden bize başvurabilirsiniz.