Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Basınevleri Halı Yıkama

0312 322 32 34

Basınevleri Halı Yıkama

Farklı özelliklere sahip halılarda yapılacak olan halı yıkama işlemleri halılarınızın daha uzun süre temiz ve hijyenik şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. 

Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını devam ettirmekte olan firmamız Basınevleri halı yıkama hizmetiyle bölgedeki talepleri karşılamaktadır. Her tür halı otomatik makinelerle etkili şekilde yıkanmaktadır. Yıkama işlemleri halıların türlerine uygun şekilde yapılmaktadır. 

Uzun yıllardır devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız. Talep edilmesi halinde istenilen adrese yönlendirilecek olan ekip tarafından halılar teslim alınmaktadır. Bu süreçte yapılan kontroller sayesinde halıların metrekare bilgileri sisteme girilmektedir. Girilen bilgiler üzerinden hesaplama yapılarak fiyat bilgisi verilmektedir. 

Profesyonel Halı Yıkama 

Yün halısı, İpek halı, Çin halısı, Nepal halı, makine halısı gibi birbirinden farklı türlerdeki halılar makineler içerisinde profesyonel şekilde temizlenmektedir. Antibakteriyel deterjanlar ile yapılacak olan yıkama işlemleri halıların yapısına zarar vermeden halıların kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Otomatik makinelerde yapılacak olan yıkama işlemleri halılarda etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır. 

Alanında uzman ekip tarafından yapılacak olan halı yıkama işlemleri fabrika içerisinde yapıldığı gibi gerekli olan durumlarda yerinde de yapılmaktadır. Yerinde yapılan yıkama işlemleri sırasında halılar kaldırılmadan makinelerle işlem yapılmaktadır. Bu sayede daha kısa süre içerisinde halıların kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. 

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Evlerde ya da ofislerde kullanılmakta olan halılar zaman içerisinde kirlenmektedir. Kirlenen halıların içerisinde biriken toz ve kalıntıların zamanla bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Bu durumda kullandığınız halılar sağlık açısından da sorun yaşanmasına neden olmaktadır. Halıların düzenli aralıklar ile yıkatılması özellikle yaşanacak olan sorunların önüne geçilmesini sağlarken aynı zamanda halılarınızın ilk günkü temiz kullanımını sağlamaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz durumlarda yapacağınız talepler doğrultusunda istediğiniz adrese yönlendirilen ekip halılarınızı kapıdan teslim almaktadır. Daha sonrasında fabrika içerisine getirilen halılar türlerine göre ayrılmaktadır. Ardından halılar vakumlu süpürgelerle süpürülerek içerisinde bulunan saç, kıl, toz ve kalıntıların alınması sağlanmaktadır. Bu işlem sayesinde yıkama sırasında tozların tüylerin arasına sıkışması önlenmektedir.

Süpürülen halılar antibakteriyel şampuanlar ile otomatik makineler içerisinde aşamalı olarak yıkanmaktadır. İlk aşamada su ile ıslatma işlemi yapılarak şampuanlama aşamasına geçilmektedir. İyice köpürtülen halılar yıkama işleminin ardından bol su ile durulanmaktadır. Yıkama sırasında halılarda bulunan lekelere leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir. Bu sayede halıların etkili şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır.

Kapalı Kurutma Alanları

Yıkama işleminin ardından incelenen halılar için kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemi yapılmaktadır. Firmamız halı yıkama basımevleri hizmeti ile tamamen profesyonel hizmet almanızı sağlamaktadır. Kurutma işlemi sırasında halıların güneş görmeden kurutulması yaşanacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede halılarda renk solması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Yeterli kapasiteye sahip kurutma alanları içerisinde yüksek teknoloji ile kurutma işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Özel parfümlerle kalıcı etki sağlanmaktadır. Tamamen profesyonel olarak sunmuş olduğumuz hizmetler dahilinde kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız. Kurutulan halılar poşetlenerek sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Basınevleri Halı Yıkama Fiyatları

Yıkanacak olan halıların türüne göre belirlenmiş olan Basınevleri halı yıkama fiyatları üzerinden taleplerinizi karşılamaktayız. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak taleplerini iletebilirler. Ücretsiz servis hizmetimiz ile taleplerinizi karşılayarak adresinizden alınan halıları temizledikten sonra yeniden adresinize teslim ediyoruz. Her geçen gün geliştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde bölgede en iyi hizmeti almanız için aralıksız olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her türlü halı için itinalı yıkama işlemi yapmaktayız.