Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Sancaktepe Halı Yıkama

0312 322 32 34

Sancaktepe Halı Yıkama

Teknolojik alt yapı ve üstün kurumsal hizmetlerle Sancaktepe halı yıkama firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Hızlı ve arındırılmış temizlik için ideal hizmet sunuyoruz.

Çeşitlerine Göre Halı Yıkama ve Önemi

Halıların türleri, üretiminde kullanılan malzeme çeşitleri ve dokuma tekniklerine göre değişmektedir. Bir halıyı değerli yapan hem üretim şekli hem de malzeme niteliğidir. Ayrıca elle yapılıp yapılmamış olması da önem teşkil eder. El yapımı halılar sanatsal açıdan daha kıymetli olarak değerlendirilmektedir. Fakat makine üretimi halıların çeşitliliği tatmin edici niteliktedir. Tüylü shaggy halılar tüylü ve konforlu görüntüsüyle öne çıkanlardandır.

Halı türlerine göre yıkama işlemine gelince, yıkama şekillerinin etkisi gündeme gelir. Makine içerisinde yıkanan halılar derinlemesine bir temizlikle kirden arındırılır. Bu derinlemesine makine temizliğinde kullanılan malzemeler, el yapımı halıların kendi özelliğini kaybetmesine neden olabilir. Bunun da nedeni halı mürekkebi ve dokuma malzemesiyle alakalıdır. El yapımı halılar, antika özelliği olan kaliteli halılarda Sancaktepe halı yıkama firmamız vakum tekniği ile sonuca ulaşmaktadır.

Vakum tekniğinde, halı üzerindeki kirlerin boya akmadan çekilmesi sağlanır. Yani yapısal anlamda bir zarar olmadan halınız yeni ve hijyenik görüntü kazanacaktır.

Yerinde Halı Temizleme Nedir?

Bazı halı türlerinin makine ile yıkanması için temizlik alanımıza gelmesi zor olabilir. Bazen iş yerlerinde zaman ayırmak ve işleyişi engellememek adına da yerinde halı temizleme işlemi olabilir. Halıfleks olan yerler, devasa hol alanları, evler, yerinde temizleme ile başvuru yapabilir.  Bir makine ile olduğunuz yere gelerek temizleme işlemlerini hızlıca tamamlamaktayız.

Makine ile temizlik önce toz alma, köpükleme ve durulama şeklinde devam eder. Çok kirli halılarda çamurlu görüntü gidene kadar ikinci kere tekrar yapılabilir.  Fakat halıların hasar görmeden temizleneceği özel malzemeler makine içerisine katılmaktadır. Amacımız halılarınızın yeni görünmesini sağlamaktır. Bunu da derinlemesine bir yerinde halı temizleme işlemiyle yapabileceğimizin farkındayız.

Sık Halı Yıkama Zararlı mı?

Halıları sık yıkamak zararlıdır. Çünkü makinede suyla sert bir işlem görülecektir. Orijinal üretim özelliklerinin uzun süre devam edebilmesi için halıların senede en çok 2 kere makinede yıkanması gerekir.

Halıları sık yıkamamak için üzerinde kirleri engelleme yöntemleri bulabilirsiniz. Özellikle bebekli ve evcil hayvanlı evlerde kirlenme sıklığı artacağı için, üzerine bir dekoratif örtü serebilirsiniz. Nasıl bir örtü olacağı sizin beğenilerinize kalmış bir durumdur. Koltuk ve perde desenlerine göre seçim yapılabilir.  Diğer zamanlar da tozlanmayı engellemek üzere bir örtü serilebilir. Az kullanılan halıların kirlenme potansiyeli daha az olacağından örtü sermeye de bilirsiniz. Tamamını yıkamanız gerekmediği zamanlarda bölgesel temizliğe önem vermeniz önemlidir.

Kirli Halılara İlk Müdahale Nasıl Yapılmalı?

Halılarınızın üzerinde kir oluştuğu zaman, ilk müdahaleyi nasıl yaptığınız önemlidir. Kan, mürekkep, içecek gibi dökülen maddelere kuru bir bezle ilk müdahale yapılabilir. Derine işlemesini engellemek için acil olarak bu yapılmalıdır. Bir sonraki aşama ise deterjanla temizlemektir. Leke yine de geçmediyse, zorlamadan halı yıkama firması başvurusu yapabilirsiniz. Çamur ve sakız gibi lekelerin önce kurumasını beklemeyi unutmayınız.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Firmamıza başvuru yaptığınız zaman öncelikle zaman ve yer belirlenir.   Belirtilen tarihte ekibimiz araçla gelir ve halılarınızı alarak yıkama alanına getirir. Yıkama öncesinde türlere göre ayrıştırma yapılır. Gerekli deterjanlar hazırlanarak süreç başlar. Tozu alınan halılarınız köpüklenir ve kirden arındırılır. Yıkama tamamlanınca durulama ve kurutma işlemleri tamamlanır. Halınıza en son güzel kokması için halı parfümü sıkılır ve son kontrollerle beraber teslimat sağlanır. Ekibimiz, temizlik konusunda uzman personellerden oluşmaktadır. Güvenli ve çözüm odaklı bir yıkama için başvuru yapabilirsiniz.

Sancak Halı Yıkama

Sektörün en iyi ve en güvenli halı yıkama firmalarından biri  olarak tamamen profesyonel şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

İndirimli bir şekilde artık sizlerde halı yıkama çalışmalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sancak halı yıkama firmasından ne zaman isterseniz tam gaz hizmetler alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz sayesinde halılarınızın derinlemesine temizlemesini sağlamaya yardımcı oluruz. Sancak halı yıkamayla bundan sonra sizlerde istediğiniz zaman zarfı içerisinde hizmetlerden yararlanmaya başlamış olursunuz. Birinci sınıf kaliteye sahip şekilde hizmetler sunulmaya devam edilir. O zaman sizlerde hizmetlerden ne zaman isterseniz de yararlanmaya başlayabilirsiniz. Halı yıkama sektörü içerisinde profesyonel firmamız farkını ortaya koymaktadır. Hizmetlerimizi dur durak demeden sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. O halde anında sizlerde artık halılarınızın güvenle yıkanmasını sağlamaya başlayabilirsiniz. Öyle ki halıların baştan aşağıya tertemiz  bir hale gelmesi adına ne gerekiyorsa da yapmaya devam ediyoruz. Amacımız değerli müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaya başlamaktır. Bu sebeptem dolayıdır ki elimizden gelen her neyse fazlasını ortaya koymaya çalışmaya gayret ediyoruz.

Sancak Halı Yıkama Firmaları

Sancak halı yıkama firmaları ile bundan sonra sizlerde dilediğiniz zaman hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üst düzeye sahip şekilde hizmetlerden kolayca yararlanmaya başlayabilirsiniz.  Son teknolojik ekipmanlarla halıların kolayca temizlenmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. Sancak halı yıkama farkıyla dilediğiniz zaman dilimi içrisinde kusursuz şekilde çalışmalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı şekilde hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ne zaman isterseniz de hizmetlerden en kolay şekilde yararlanma şansına sahip olacaksınız. Uygun fiyatlar dahilinde sizlere sunulmaya devam edilir. Tamamen ekonomik şekilde bir fiyatlandırma sunulmaya devam edilir. Uygun fiyat politikasıyla hareket eden kusursuz  firmamızla sizlerde istediklerinizi anında bulmanın mutluluğunu yaşamaya başlamış olacaksınız. Halı yıkama sektörü  alanında profesyonel firmamız farkını ortaya koymaktadır. Hizmetlerimizi dur durak demeden  her daim sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz. O halde anında sizlerde artık halılarınızın güvenle yıkanmasını sağlamaya başlayabilirsiniz. Öyle ki halıların baştan aşağıya tertemiz  bir hale gelmesi adına ne gerekiyorsa da yapmaya hazırız. Yalnızca bir telefon kadar da sizlere yakın  olduğumuzu unutmayın.

Kirli  olan halılarınızın en pratik şekilde yıkanmasına yardımcı oluruz. O halde sizlerde ne zaman isterseniz anında bu konuda ki çalışmalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sancak Halı Yıkama  Ekibi

Sancak halı yıkama ekibi ile hayal ettiğiniz temizliği bundan sonra ortamlarınıza en kolay şekilde yaymaya başlamanız zor olmayacak. Tamamen makul bir ücretlendirme sunrarak deneyimli ekibimiz sayesinde halılarınızı tertemiz olur. Zorlu lekeler içinde özel ürünler ku llanırız. Uygun fiyatlar dahilinde sizlere sunulmaya devam edilir. Tamamen ekonomik şekilde bir fiyatlandırma sunulmaya devam edilir. Uygun fiyat politikasıyla hareket eden kusursuz  firmamızla sizlerde  beklediğiniz bir hizmeti bundan sonra ortamlarınızda  mutluluğunu yaşamaya başlamış olacaksınız. Halı yıkama sektörü  alanında profesyonel firmamız farkını ortaya koyarak en çok tercih edilen  şirketlerinden biri haline gelir.

 Sancak halı temizliği alanında  kendisini ispatlamayı başarmış olan ekibimize hemen yönelmeye başlayın. Birinci sınıf kalitede çözümler sunulmaya devam edilir. O halde sizlerde artık istediğiniz zaman zarfı içerisinde pro fesyonel firmamızın desteğini arkanıza almaya devam edeceksiniz. Uygun fiyat politikasıyla hareket eden kusursuz  firmamızla sizlerde  beklediğiniz bir hizmeti bundan sonraalmaya başlamış  olacaksınız. O halde kaliteli firmamıza sorunsuz şekilde başvur. Aynı zamanda müşteri temsilcimiz ile de hızlı şekilde iletişime geçin. Böylece temizlik konusunda geniş çaplı şekilde bir bilgilendirme de tarafınıza yapılmaya başlanacaktır. O halde anında sizlerde artık halılarınızın güvenle yıkanmasını sağlamaya başlayabilirsiniz.