Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Etlik Halı Yıkama

0312 322 32 34

Etlik Halı Yıkama

Ankara Etlik’in en iyi halı temizleme firmalarından bir tanesiyiz. Halı yıkama konusunda profesoynel yaklaşımlarımız bizleri bir adım öne çıkarıyor.

Etlik halı yıkama alanında hizmet kalitemizle her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmayı başarıyoruz. Halılarınız temizlenmediği zaman üzerinde milyonlarca zararlı mikroorganizma bulundurur. Bu tür zararlı mikroplardan kurtulmak için defenzekte edilmesi gerekir. Kuralına uygun yıkanmayan halılar mikroplardan tam olarak arınamaz. Evde ya da işyerinde sürekli olarak kullanılan halılar üzerinden toz biriktirir.

Yüzeysel temizlik işlemleri ile bu kirler tam olarak temizlenemez. Halı modellerinin özel koşullarda, doğru tekniklerle temizlenmesi gerekir. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açan zararlı mikroorganizmalar sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edebilir. Firmamız halılarınızın yapısına göre en doğru temizlik müdahalelerinde bulunabilir. Sağlığımız açısından halının profesyonel bir şekilde temizlenmesi gerekir. Evinizde halılarınız üzerinde süpürme veya silme işlemi yapsanız da tam olarak temizleyemezsiniz. Bu uygulamalar bakterilerin halının iç kısımlarına iyice nüfuz etmesine neden olur. İyi temizlenmeyen halı ise çürümeye başlar. Hem insan sağlığını yani sizin ve çocuklarınızın sağlığınızı tehlikeye sokacak bu uygulamadan tamamen vazgeçmenizi öneriyoruz.

Etlik Halı Yıkama Firması

Firmamız halı temizleme konusunda siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Kazanmış olduğumuz deneyim ve güvenle müşterilerimizin beğenisini kazanmayı sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz vizyonumuzu bizleri Etlik üzerinde en kaliteli halı yıkama firmalarından biri yapıyor. Etlik halı yıkama firmasını tercih ederek sizde en iyi yıkama sonuçları ile karşılaşabilirsiniz. Yaşam boyu tertemiz halılar ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır?

  • Halılarınız ücretsiz servis araçlarımız ile alınır,
  • Daha sonra halı kayıtları gerçekleştirilir,
  • Kayıt sonrası halılar servis araçlarıyla atölyemize götürülür,
  • İlk olarak toz dolabında halıların diplerinde biriken tozlar tamamen arındırır. Bu uygulama yıkama sırasında çamurlaşma sorunun önüne geçer,
  • Tozlardan arındırılan halılarınız halı yıkama makinesinde yıkanır,
  • Sıkma makinesinde halılarınızın suları alınır,
  • Daha sonra halılarınız kurutma odasına alınır,
  • Kurutulmuş halılarınız ambalajlanır,
  • Ücretsiz servis araçlarımızla halılarınız evinize gönderilir.

Etlik Profesyonel Halı Temizleme

Etlik halı yıkama firması arıyorsanız hemen internet adresimiz ziyaret edebilirsiniz. Siz evde halılarınızı kendiniz yıkamaya devam ettiğiniz sürece aradığınız temizliğe hiçbir zaman ulaşamayacaksınız. Halılarınızı derinlemesine temizleyen firmamız bu kaliteyi özel yıkama makinelerinden elde ediyor. Klasik yöntemle sadece halılarınızın üst bölgesi temizlenir. Elle yapılan yöntemlerde halıların diplerine kadar ulaşamazsınız. Bu da kirlerin halıların dibinde birikmesine neden olur.

Halı yıkama konusunda Etlik’in en çok tercih edilen firmasıyız. Firmamız uzman kadrosu ve kalitesi sayesinde bu günlere gelmeyi başarmıştır. Kurumsal yapımız bizleri diğer firmalardan bir adım öne taşımayı başarıyor. Ankara’nın tüm noktalarında halı yıkama desteğimiz kesintisiz olarak devam ediyor. Firmamız halı yıkama konusunda kendisine ve ekibine son derece güvenen bir kuruluştur. Piyasadaki birçok firma arasından sıyrılmayı başararak ve bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Halı yıkama uygulamalarında her zaman doğal temizlik ürünlerinden destek alıyoruz. Etlik profesyonel halı temizleme işinde çalışanlarımız son model makineleri kullanarak son derece hızlı müdahale edebiliyor.

Etlik üzerinde kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden müşterilerimizi memnun edecek uygulamalar sunuyoruz. Etlik halı temizleme konusunda merak ettiğiniz tüm soruları buradan bizlere ulaştırabilirsiniz. Özenli yıkama sonucunda sağlıklı huzurlu ortamları sizler için oluşturuyoruz. Şirketimize bu kadar güvenmemizin sebebi işimizi hakkımız ile yapabilmemizdir. Detaylar için hemen bizleri arayabilir ve merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.