Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Pınarbaşı Halı Yıkama

0312 322 32 34

Pınarbaşı Halı Yıkama

Firmamız ihtiyaç duyulan halı yıkama Pınarbaşı ihtiyacınız için sizlere gerekli yardımı en iyi şekilde sağlamaktadır.

Pınarbaşı Halı Temizliği

İş yerlerinin ve özellikle evlerimizin vazgeçilmez eşyalarından olan halılar yaşam alanlarımızda ve kullandığımız diğer alanlarda hem görsel açıdan hem de zeminini kaplamak için faydalandığımız önemli eşyalardır. Doğal olarak belli bir kullanımdan sonra bu değerli eşyalarımız kirlenmekte ve Pınarbaşı halı yıkama ihtiyacı hasıl olmaktadır. Bunların dışında halı üzerine dökülen birçok madde yüzünden de halı kirlenebilir ve temizlik ihtiyacı ortaya çıkabilir.

Kirlenen halılar halının cinsine ve özelliklerine göre dikkat edilerek ve özen gösterilerek yapılmalıdır. Halı yıkama işlemleri sırasında gereken özen gösterilmezse telafisi olmayan ve geri dönüşümü olmayan sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden profesyonel olarak bu işi yapmayan, üstünkörü yüzeysel temizlik yapan yerlerden uzak durmak gerekmektedir. Profesyonel olarak halı temizleme işlemi yapan yerlerden bu iş için yardım almak ve Pınarbaşı halı temizleme işlemlerini bu firmalara yaptırmak her zaman en mantıklı yol olacaktır. Böylece halılarınız usulüne uygun yıkandığı gibi herhangi bir sorun ile karşılaşmadan derinlemesine temizlik sağlanacaktır.

Pınarbaşı Halı Temizliği

Halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimiz için yorucu ve uzun süren bu işlemleri profesyonel bir şekilde yaparak sizi hem vakitten hem de yorgunluktan kurtarır. Aynı zamanda ekonomik yönden de avantaj sağlarsınız. Firmamız Pınarbaşı halkının ve civar bölgede yaşayan vatandaşlarımızın halı yıkama konusundaki taleplerini karşılayarak mümkün olan en kısa süre içerisinde halıları yıkayarak tekrar sahiplerine sorunsuz bir şekilde halılarını teslim etmektedir.

Pınarbaşı Halı Yıkama İşlemleri

Halı yıkama işlemlerimiz müşterimizin bize ulaşıp halısı ile ilgili bilgileri ve adresini iletmesinden itibaren başlamaktadır. Öncelikli olarak gelen siparişler bölgelere göre ayrılarak servis araçlarımızın güzergahı belirlenmektedir. Daha sonra firmamız tarafından müşterilerimize özel olarak sağlanan ücretsiz servislerimiz ile müşterilerimizin adreslerine gidilerek halıları alınır. Her halıya ayrı bir numara verilerek makbuz karşılığı halılar müşteri adreslerinden teslim alınır. Bu numaralama yöntemi halıların başka müşteri halıları ile karışmasının önüne geçmek için bulunmuş bir yöntemdir. Müşteri adreslerinden ücretsiz servislerimiz ile teslim alınan halılar Pınarbaşı halı yıkama tesislerimize getirilir ve burada bir alanda toplanır.

Müşterilerimizden almış olduğumuz halılar bilgilerine göre gruplara ayrılır. Halılar cins ve özelliklerine göre uygun ve bu iş için üretilmiş özel halı yıkama deterjanları ile el değmeden tam otomatik makineler ile yıkanır. Böylece halılara hiçbir şekilde zarar gelmemesi sağlanmış olur. Otomatik makinelerde halı yıkama işleminin bitmesinin ardından durulama işlemi gerçekleştirilir ve halılar bir sonraki işlem olan kurutma kısmına götürülür. Halıların koruma işlemleri bittikten sonra halılar daha önceki numaralama yöntemi ile paketlenerek ücretsiz servis araçlarımızla yüklenir ve makbuz karşılığı Müşteri adreslerine teslim edilir.

Pınarbaşı Halı Yıkama Firmamız

Faaliyet gösterdiğimiz lokasyondaki tüm mahallelere ve çevre ilçelere halı yıkama hizmetini kusursuz bir şekilde götürmektedir. Firmamız her geçen gün hizmet ağını genişleterek daha çok kişiye ve daha geniş bölgelerde hizmet götürmektedir. Yaptığı işe önem veren ve müşteri memnuniyetini eksiksiz sağlayacak şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız müşterilerinden takdir görmekte ve çalışmalarına bu şekilde daha istekli bir şekilde devam etmektedir. Firmamız tarafından sunulan üstün halı yıkama hizmetinden faydalanmak için irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sorunsuz güvenli ve kaliteli bir hizmet ile halı yıkatarak hem yorulmadan hem de gereğinden fazla para harcamadan ekonomik koşullar ile Pınarbaşı halı temizliği yaptırmak istiyorsanız tercih edeceğiz tek adres firmamızdır. Lütfen halı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.