Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Bağlarbaşı Halı Yıkama

0312 322 32 34

Bağlarbaşı Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama hizmeti sağlayan Bağlarbaşı halı yıkama firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlı bir hizmet sağlamaya da özen göstermektedir.

Firmamız Bağlarbaşı halı yıkama firması olarak uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkamanın önde gelen firmalarından birisi olarak, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaya özen göstermektedir. Sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak halılarınızı büyük bir titizlikle yıkamakta ve adresinize teslim etmektedir.

Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz firmamız, sizlere kaliteli hizmet sunmak için her türlü hizmeti sağlamaktadır. Endüstriyel makinalar yardımı ile halılarınızı derinlemesine yıkayacak olan firmamız, tercih edebileceğiniz en güvenilir halı yıkama firmasıdır. Kaliteli deterjanlar kullanarak titiz bir halı yıkama hizmeti veren firmamız, halılarınız gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir yerdir. Uzman personellerimiz talep ettiğiniz gün ve saatte adresinize gelecek ve halılarınızı kapınızdan alacaktır. Halılarınız araçlarımıza konulur ve halı yıkama alanlarımıza getirilir. Son teknoloji endüstriyel makinalar yardımı ile derinlemesine yıkanır. Özellikle halılarınızda çay, kahve lekeleri gibi çıkmayan lekeler varsa bunları belirtmeniz faydalı olacaktır. Özellikle leke giderici deterjanlar yardımı ile bu lekeler çıkarılacak en ufak bir kir dahi kalmayacaktır.

Ekonomik Halı Yıkama

Halı yıkarken müşterilerine uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunmaya çalışan firmamız, tercih edebileceğiniz en uygun halı yıkama firmasıdır. Sunduğu derinlemesine temizliğinin yanına uygun fiyatı da eklenince birçok kişi tarafından tercih edilen bir firma olmuştur. Özellikle halılarınızı sık sık yıkatıyorsanız, uygun fiyatlı hizmet almanız son derece önemlidir. Başta bu fiyat gözünüze batmasa da sık sık halı yıkatmanız bununla birlikte çok sayıda halı yıkatmanız oldukça maliyetli olacaktır. Bundan dolayı firmamızı tercih ederek kaliteli ve uygun fiyatlı bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. 

Birçok kişinin halı yıkama firması seçerken dikkat ettiği unsurların başında metrekareye düşen halı yıkama ücreti gelmektedir. Firmamız, yıllar içerisinde artan fiyatlara rağmen halı yıkama ücretlerini minimum düzeyde tutmuş, az miktarda kar elde ederek müşterilerini memnun etmeye çalışmıştır. Bundan dolayı birçok halı yıkama firmasının aksine uygun fiyatlı hizmet sunmakta ve her gün onlarca eve hizmet götürmektedir. Halılarınızın metrekaresi ne kadar çok olursa, metrekareye düşen fiyat o kadar azalacaktır.

Profesyonel Halı Yıkama Firması

Uzun zamandır halı yıkama hizmeti sunan Bağlarbaşı halı yıkama, başta Bağlarbaşı olmak üzere birçok bölgeye hizmet götürmektedir. Birçok semtten tercih edilen firmamız, herkes tarafından tercih edilen profesyonel hizmet sağlayan bir halı yıkama firması olmayı başarmıştır. Yıllar içerisinde gelişen ve modern teknolojiler kullanmaya başlayan firmamız, kendini geliştirmiş ve en büyük halı yıkama firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Firmamız personelleri halı yıkama sektöründe uzman ve deneyimli kişilerdir. Bundan dolayı halılarınıza firmamız sorumluluğunda olduğu sürece hiçbir zarar gelmeyecektir. Halılarınız anti bakteriyel deterjanlar yardımı ile yıkanacak, özellikle çıkmayan lekeleriniz özel deterjanlar yardımı ile çıkarılacaktır. Derinlemesine yıkama sayesinde halılarınızda en ufak bir kir ve leke kalmayacaktır. Son model halı yıkama makinaları sayesinde halılarınızı derinlemesine yıkayacak olan firmamız, halılarınıza hiçbir zarar vermeyecek bununla birlikte halılarınızın cinsine ve rengine özel muamele yapacaktır. Halılarınızda renk atma sorunu gibi sorunlar bulunuyorsa bunu önceden söylemeniz yararlı olacaktır. Firmamız halı yıkama hizmeti kadar halılarınızı kurutmaya da özen göstermektedir. Öyle ki uygun ortamlarda kurutulmayan halılarda nemlenme, kokma, küflenme gibi sorunlar çıkmaktadır. Bu tip sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, kaliteli bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız profesyonel halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.