Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Kuşcağız Halı Yıkama

0312 322 32 34

Kuşcağız Halı Yıkama

Geniş hizmet kapasitesi ile çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız halı yıkama işlemlerini tamamen profesyonel olarak sunmaktadır.

Kullandığınız halılarda etkili temizlik işlemleri için Kuşcağız halı yıkama hizmeti ile bölgedeki taleplerinizi karşılamaktayız. Yeterli bilgi ve deneyime sahip ekibimiz farklı türlerdeki halılar için yapılacak yıkama işlemleri sırasında en uygun malzemeler ile etkili çözümler sunmaktadır.

Halılarınızı daha temiz ve hijyenik şekilde kullanmak istediğinizde belli aralıklar ile yıkattırarak yaşanacak olan sorunları çözebilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere tamamen profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Her tür halıda yapılacak olan yıkama işlemi ekibimiz tarafından uygun koşullarda ve son teknolojiye sahip makinelerle yapılmaktadır. Kısa sürede etkili temizleme işlemi yapılmaktadır.

Profesyonel Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan firmamız profesyonel halı yıkama çalışmaları ile taleplerinizi karşılamaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan firmamız en son teknolojiye sahip makinelerle yıkama hizmeti vermektedir. Fabrikamız içerisinde ya da yerinde yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında en uygun malzemeleri kullanarak etkili temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktayız.

Talepler doğrultusunda istenilen adresten alınan halılarınız fabrika içerisine getirilmektedir. Burada ekibimiz tarafından türlerine göre ayrılmaktadır. Her halının türü ve özellikleri değişebileceği için ekibimiz bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek halılara uygun yıkama işlemi için gruplara ayırmaktadır. Daha sonrasında vakumlu süpürgelerle süpürme işlemi yapılarak halılarda bulunan toz ve kalıntılar aralara girmeden alınmaktadır.

Hazırlanan halılar makine içerisine konularak aşamalı olarak yıkanması sağlanmaktadır. Islatma işleminin ardından şampuan ile yıkama işlemine başlanmaktadır. Yıkama işlemleri sırasında el değmeden tamamen makine içerisinde yüksek basınç ile etkili yıkama işlemi yapılmaktadır. Şampuanlama işleminin ardından bol su ile durulama yapılmaktadır. Bu sayede halılarda şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde durulanması sağlanmaktadır. Halılarda kalan fazla su sıkma makineleri ile alınarak daha kısa sürede kuruması sağlanmaktadır.

Antibakteriyel Şampuan Kullanımı

Halılarda oluşan bakterileri yok etmek adına antibakteriyel şampuanlarla yıkama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede daha temiz ve hijyenik temizlenmesi sağlanmaktadır. Halılarda bulunan lekelere karşı leke çıkarıcı ürünlerle temizleme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede ilk günkü gibi tertemiz olması sağlanmaktadır. Uzun süre hijyenik kullanım için en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir.

Ücretsiz Servis Hizmeti

Adresinizden alınan halılarınız fabrikamız içerisinde yapılan yıkama işleminin ardından ücretsiz servis hizmeti sayesinde yeniden adresinize teslim edilmektedir. Yeterli kapasitemiz sayesinde bölgedeki ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunsuz hizmet almanızı sağlıyoruz. Yapılan talepler doğrultusunda adresinizden alınan halılar temizlendikten sonra uygun koşullarda poşetlenerek yeniden kısa sürede kullanıma hazır şekilde adresinize teslim edilir.

Kuşcağız Halı Yıkama Fiyatları

Gelişen teknoloji sayesinde artık günümüzde halılar otomatik makineler ile yıkanmaktadır. Merdiven altı yapılan yıkama işlemleri paranızın boşa gitmesine neden olmaktadır. Bu nedenle tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktayız. Yıkama işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler halılarınızın daha uzun süre hijyenik kalmasını sağlamaktadır.

Kesintisiz hizmet sağlamakta olan firmamız bu sayede her talebi karşılayarak sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan yıkama işlemlerinin ardından kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemi yapılmaktadır. Halılar renklerin solma gibi durumların yaşanmaması için kapalı alanlarda teknolojiden faydalanarak kurutma işlemini sorunsuz şekilde yapmaktayız.

Yıkanacak olan halıların türüne göre belirlemiş olduğumuz Kuşcağız halı yıkama fiyatları üzerinden taleplerinizi karşılamaktayız. Metrekare üzerinden yapılan hesaplamalar dahilinde en uygun fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Bu sayede bütçenize uygun fiyatlar ile en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız.