Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Uyanış Koltuk Yıkama

0312 322 32 34

Uyanış Koltuk Yıkama

Çok uzun yıllardan beri koltuk yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız yılların getirdiği deneyim ile birlikte en kaliteli ve güvenilir Uyanış koltuk yıkamacılık hizmetini iddialı bir şekilde kıymetli müşterilerine ulaştırmaktadır.

Uyanış Koltuk Temizleme

Evlerimizde ve iş yerlerimizde sürekli olarak kullandığımız ve birden fazla bulunan koltuklar kullanım yoğunluğu sebebiyle bir süre sonra kirlenmektedir.

Evlerde ve işyerlerinde kirlenen koltukları genellikle bir bez yardımıyla silinerek yapılmaktadır. Bu yöntem geçici olarak işe yarasa bile sadece yüzeysel olarak temizlik sağlamaktadır. Bu şekilde koltukları temizlemek görünen lekeleri ortadan kaldırsa veya azalsa bile asla yeterli olmamaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte hijyenik bir şekilde koltuklarda oturmak istiyorsanız yapılan bu koltuk temizleme işlemi derinlemesine yapılmalıdır. Profesyonel olarak bu işi yapan ekibimiz Uyanış koltuk temizliği işlerinizi en son teknoloji yüksek emiş ve çekiş gücüne sahip ekipmanlar ve en kaliteli leke çıkarıcı ve koltuk yıkayıcı kimyasallar ile yaparak koltuklarınızı size tertemiz olarak teslim etmektedir.

Firmamız yapmış olduğu çalışmalarda size mikroplardan arındırılmış bir şekilde koltuklarınızı teslim etmeyi taahhüt etmektedir. Yapmış olduğunuz tüm işlemlerden sonra içerisinde koltuklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Firma prensiplerimiz gereği maddi kaygılardan önce her zaman müşteri memnuniyeti ve müşteriden sağlığı daha ön plandadır. Bu yüzden firmamız müşterilerimize sunduğumuz bütün hizmetlerde en iyisini yapmayı amaçlamaktadır. Yapmış olduğumuz derinlemesine Uyanış koltuk yıkama sonucunda hijyenik ve daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulmaktadır.

Uyanış Koltuk Yıkama Nasıl Gerçekleştirilir?

Yıkama işlemine başlamadan önce insan sağlığına ya da evde beslediğimiz dostlarımız olan evcil hayvanlara zarar vermeyen ve astım hastalığı gibi kronik hastalıkları olan kişilere hiçbir şekilde zararı dokunmayan özel karışım ile hazırlanmış sıvı püskürtme yöntemi ile koltuğa uygulanır. Koltuğun bu karışımı emmesi için bir süre beklenir. Daha sonra koltuğun yüzey kısmını oluşturan kumaşın cinsine göre seçilen fırçalar ile fırçalama işlemi gerçekleştirilir. Kumaş türüne göre fırçalama yapıldığı için koltuk üzerinde herhangi bir yıpranma veya tüylenme oluşmaz. Koltuğun üzerinde yapılan bu çalışmalar sonucunda koltuk üzerinde bulunan lekeler ve kirler yavaş yavaş yumuşamaya başlar. Bu aşamada yüksek emiş gücüne sahip profesyonel amaçlı üretilmiş koltuk yıkama makineleri ile su alıp verme işlemi yapılır. Bu sayede kirli olan su koltuktan çekilir. Temiz su alınıp verilerek koltukların yıkama işlemi sonrası durulama işlemi de tamamlanmış olur. Ortam bir süre havalandırılır. Yaz mevsiminde birkaç saat içerisinde Kış mevsiminde ise yaklaşık 6 saat gibi bir süre içerisinde koltuk kurur ve Uyanış koltuk temizliği yapılan koltuklar aynı gün içerisinde tekrar hijyenik ve sağlıklı olarak kullanılmaya başlanabilir. Size sunmuş olduğumuz koltuk yıkama hizmetleri ile zamandan ve paradan tasarruf yaparak yorulmadan rahat bir şekilde koltuklarınızın temizlenmesini izleyip keyfini sürebilirsiniz.

Uyanış Koltuk Temizliği

Yapmış olduğumuz işlemler hiçbir şekilde koltuklarınıza zarar vermez ve yapılan işlem sonucunda hiçbir şekilde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir durum oluşmaz. Çünkü firmamız için sizin sağlığınız ve hijyenik şartlar altında koltuklarınızı tekrar kullanabilmeniz oldukça önemlidir. Bu sebeple yapmış olduğumuz tüm işlemlerde kullanılan malzeme ve materyaller insan sağlığına zararlı olmayan en kaliteli ürünler arasından seçilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak ve Uyanış koltuk yıkama hizmetleri ile ilgili yardım almak ve fiyat bilgisi öğrenerek hizmetlerimizi talep etmek için irtibat bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Düşük fiyatlar ile kaliteli hizmetin adresi olarak firmamız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.