Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Aktepe Koltuk Yıkama

0312 322 32 34

Aktepe Koltuk Yıkama

Halı ve koltuk yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamızın hizmetlerinden olan koltuk yıkama Aktepe bölgesi için sunulan hizmetlerden biridir.

Koltuk Yıkama Aktepe

Günlük hayatımızın vazgeçilmez eşyalarından olan koltuklarımızın zaman içerisinde kirlenerek temizlik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Elde koltuk yıkamak uzun saatler süren ve her mevsim yapılması imkansız olan yorucu bir eylem olduğu için günümüz şartlarında insanlar tarafından profesyonel olarak bu işi yapan firmalar tercih edilmektedir. Koltuk yıkama işi büyük sorumluluk sahibi olması gereken bir iştir çünkü en ufak yanlışlık düzeltilemeyecek şekilde koltuklara zarar verilmesine yol açabilir. Bu yüzden oto yıkama alanları gibi uygun olmayan yerlerde ucuz diye kalitesiz malzeme ve uygun olmayan ekipmanlar ile koltuklarını yıkatıp mağdur olan çok kişi bulunmaktadır. Tamamen profesyonel olarak çalışan Aktepe koltuk yıkama firmamız işin olması gerektiği gibi yaparak mağdur olmanızı ve firma ismini herhangi bir leke gelmesini engeller. Firmamız koltuk yıkama işlemleri sırasında kullandığı her türlü materyal en kaliteli ürünler arasından seçmekte ve müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan personeller ile çalışmaktadır.

Aktepe Koltuk Temizleme

Gün içerisinde özel veya ortak kullandığımız her alanda bundan koltukların yıkama ve temizleme işlemleri de hassasiyet gösterilerek yapılmalıdır. Öncelikli olarak özel çekiş gücüne sahip makineler ile koltuklar vakumlanır ve koltuklarda bulunan tozlar çekilir. Daha sonra koltukta kullanılan kumaş incelenip kumaşın cinsine ve yapısına uygun olan yıkama şampuanı belirlenir. Bir sonraki aşama Aktepe koltuk yıkama aşamasıdır. Yıkama başlamadan önce özel karışımdan oluşan su koltuğa serpilerek koltuk ıslatılır. Tamamen ıslatılan koltuk bir süre bu şekilde bekletilir. Bu aşamada tamamen ıslak olan koltuğun bir süre bekletilmesi özel karışımlı su sayesinde lekelere derinlemesine işlemesi içindir. Bu aşamada lekelerin çoğu çıkarılmış olur. Geriye sadece inatçı lekeler dediğimiz lekeler kalır. Bu aşamada lekelerin özelliğine göre kumaşa ve koltuğa zarar vermeyecek leke çıkarıcılar tercih edilerek sorunlu bölgelere özel fırçalar ile uygulanır ve bu lekelerin koltuktan arındırılması sağlanır. Koltuğun kumaş yüzeyine püskürtme ve emme dediğimiz sistem uygulanarak uygun koltuk yıkama makineleri bir de yıkama işlemi tamamlanır. Yıkama işlemi sona erdikten sonra yüksek emiş gücüne sahip makineler ile kirli su çekilir ve koltuk hijyenik hale getirilir. Yapılan bu işlem sonrası koltuğun bulunduğu ortamın havalandırılması şarttır. Havalandırma işlemi sonucu koltuklarınız aynı gün içerisinde tekrar kullanıma hazır hale gelecektir.

Aktepe Koltuk Temizliği

Tüm işlemler koltuk yıkama alanında uzman personeller aracılığı ile yapılmaktadır. Uzman kişiler tarafından yapılan işlemler sonucu hijyenik ve temiz koltuklara sahip olursunuz. Kullanmış olduğumuz bütün malzemeler ve yüksek emiş gücüne sahip makineler insan sağlığına zarar vermeyen ve alerjik reaksiyona yol açmayan özelliktedir. Yapılan Aktepe koltuk temizliği işleminin ardından gönül rahatlığı ile koltuklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler koltukların boyutuna ve yüzey kumaşlarının cinsine göre belirlenen fiyatlar üzerinden gerçekleşmektedir. Her kesime ve her bütçeye hitap eden firmamız mümkün olduğunca ekonomik fiyatlar ile koltuk yıkama işlemi yapmayı kendisine hedef edinmiştir. Firmamız ekonomik fiyatlar ile koltuk yıkama hizmetii verirken bunu yüksek kalitede yapmaktadır. Aileniz ve sevdikleriniz için konforlu ve sağlıklı bir şekilde hijyenik olarak koltuklarınızda oturmaya devam edebilmesi için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek Aktepe koltuk temizleme işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır. Üstün hizmetleri ile koltuk yıkama konusunda yardımcı olan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için iletişim kısmından bizimle görüşebilirsiniz.