Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Kuşcağız Koltuk Yıkama

0312 322 32 34

Kuşcağız Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ihtiyaçlarınız artık tek bir adres üzerinden sizlere sunuluyor. Şimdi bizleri arayarak yerinde yıkama desteğini kolayca alabilirsiniz.

Kuşcağız koltuk yıkama hizmetlerinde tam otomatik makinelerden destek alıyoruz.  Sağlık bakanlığı tarafından onaylı şampuanlarımız koltuklar üzerinden tüm kirleri arındırabiliyor. Titiz koltuk yıkama alanında müşterilerimizden not almayı başardık. Makinalarımız ithal olup buharlı koltuk yıkama konusunda başarısını kanıtlamış ürünlerdir. Makinalarımız koltuk üzerinde lekeyi çıkartarak ilk günkü hallerine gelmelerine yardımcı olur. Yüksek emiş gücü sayesinde profesyonel yıkama makinalarımız koltuklarınızı nemli bırakmaz. Evde koltuk yıkama konusunda işinde uzman ekibimizin size özel temizlik çözümleri bulunuyor. Temizlik ürünlerimiz bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuklarınıza işlenen kir, leke ve kokuları tamamen giderebiliyor. Sağlıklı bir yaşam için mutlaka koltuklarımızın yıl içerisinde en az iki defa temizlenmesi gerekir. Kuşcağız koltuk yıkama firmamız uzman ekibinin yanında ve temizlik araçları ile koltuk takımlarınızın tertemiz olmasını sağlayabiliyoruz.

Buharlı Temizlik

Buharlı temizlik yeni nesil koltuk yıkama uygulamalarından bir tanesidir. Temizlik esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroplara müdahale ederek bölgeden uzaklaşmasını sağlar. Evinizi buharla temizlerken deterjana ihtiyaç kalmaz. Temizlik ürünlerinin çıkaramayacağı kirler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile tamamen yok olur. Bu uygulama daha çok alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evlerde tercih edilir. Koltuklarınız uzaktan temiz görünse de mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakteriyi bulundurur. Buharlı temizlik yöntemiyle siz de temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ilk olarak koltuklarınızı tozlardan arındırmaktadır. Daha sonra ise özel şampuanları ile koltuklarınızın üzerine püskürtme işlemini uygulamaktadır.

Tespit edilecek olan lekelere koltuk üzerinde bulunan kumaşın çeşitlerine göre özel kimyasallar kullanabiliriz. Böylece temizlik derinlemesine etki gösterir. Kuşcağız koltuk yıkama tamamen bitince koltuklarınız kurutulmaya bırakılır. Temizleme sırasında kullanılan şampuan ve temizlik maddelerinin insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır. Koltuk yıkama alanında tam da beklentilerinizi karşılayacak temizlik çözümlerini bu adres üzerinden en uygun fiyatlarla sunabiliriz.

Koltuk Yıkamanın Tek Adresi

Koltuk yıkama alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeyle yanınızda olmaya devam ediyor. Antibakteriyel niteliklere sahip temizlik ürünlerimiz koltuklarınızı uzun süreli sağlıklı kullanmanızı sağlar. Koltuklarınızda artık detaylı bir temizlik yapılması gerektiğini düşünüyorsanız bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek ve ekonomik fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Koltuklar üzerinde erişilemeyecek noktalara bile yüksek buharlı koltuk yıkama makinelerimiz ile müdahale gerçekleştiriyoruz. Hiç farkında olmasanız bile koltuklarınız üzerinde pek çok mikrop yer almaktadır. Özellik koltuk üzerinde ara bölümler ve dikişlerin bulunduğu alanlarda anti bakteriyel temizlik ihtiyacı ortaya çıkar.

Kuşcağız koltuk yıkama firmaları sizlerin temizlik gereksinimlerini profesyonel olarak gidermeye devam ediyor. Profesyonel temizlik ihtiyaçları konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Bizlerle iletişime geçtikte sonra Adreslerinize gelerek yerinde koltuk yıkama hizmeti sunabiliriz. Temizlik konusunda profesyonel kadromuz koltuk yıkama şampuanları ile koltuklarınızı ıslatma işleminden hemen sonra fırçalama uygulamasına geçerek koltuk üzerinde görülebilecek her bölümüne fırça darbesi uygulamaktadır. Fırçalama uygulamalarından hemen sonra bir süre bekledikten sonra bu iş için uygun olan ve dünya standartlarında makineler temizleme işlemi tamamlanır. Koltuk yıkama Kuşcağız uygulaması bittikten birkaç saat içerisinde tekrar koltuklarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Yıllardır koltuk yıkama alanında özel uygulamalarımızla ön plana çıkıyoruz. Hemen bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz. Size özel çözümler en uygun fiyatlarla ayağınıza kadar geliyor. Güncel çözümlerimizin tamamı profesyonel elemanlarımız ile sunuluyor.