Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Esertepe Koltuk Yıkama

0312 322 32 34

Esertepe Koltuk Yıkama

Farklı özelliklere sahip olan koltuklarda yapılacak yıkama işlemleri için son sistem teknolojiye sahip makinelerle çalışma yapmaktayız. 

Evlerde ya da işyerlerinde kullanılan koltukların kirlenmesi halinde Esertepe koltuk yıkama hizmetiyle yeniden temizlenerek kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktayız. Kaliteli hizmet anlayışı ile devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar dahilinde sorunsuz hizmet alınmasını sağlamaktayız.

Değişen özelliklere göre yapılacak olan uygulama sırasında ekibimiz en uygun malzemeleri kullanmaktadır. Bu sayede yapısına zarar vermeden etkili şekilde temizlenmesi sağlanmaktadır. Deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında koltuklarınıza zarar vermemek adına her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Firmamız geniş hizmet kapasitesi sayesinde bölgedeki taleplerinizi karşılayarak kaliteli hizmet almanızı sağlamaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama 

Firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan yerinde koltuk yıkama işlemi ile daha kısa süre içerisinde sonuç alınması sağlanmaktadır. Koltuklarınızın bulunduğu noktada temizlenmesi için kullanmış olduğumuz son sistem teknolojiye sahip otomatik makinelerle yıkama işlemi yapılmaktadır. Yıkama işlemleri sırasında antibakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır. Bu sayede koltukların daha hijyenik şekilde temizlenmesini sağlamaktayız.

Farklı kumaşlar ile hazırlanmış olan koltukların türüne göre yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında uygun malzemelerin yanı sıra doğru tekniklerin kullanılması önemlidir. Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Evlerde ya da işyerlerinde kullanmakta olduğunuz koltuklar için Esertepe koltuk yıkama hizmetimiz dahilinde taleplerinizin karşılanmasını sağlamaktayız. Yeterli kapasiteyle çalışmalarını devam ettirmekte olan firmamız yapılan her talebi kısa sürede karşılayarak sorunsuz hizmet alınmasını amaçlamaktadır. Yapılacak işlemler sırasında ekibimiz ilk aşamadan itibaren her ayrıntıya dikkat ederek koltukların daha etkili şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda koltuklarınızın temiz ve hijyenik kullanılabilmesi için firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Yapılan taleplerin ardından belirlenen adrese yönlendirilecek olan ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra yıkama işlemine başlamaktadır. Otomatik makinelerle yapılacak olan yıkama işlemi kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bu sayede koltuklarınız temizlenerek kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet 

Her geçen gün geliştirmiş olduğunuz hizmet kapasitemiz sayesinde Esertepe’de gerekli olabilecek her durumda profesyonel yardım alınmasını sağlamaktayız. Deri ya da kumaş koltuklarda yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında en uygun malzemeleri belirleyerek herhangi bir problemle karşılaşmadan koltuklarınızın ilk günkü gibi tertemiz olması için çalışmaktayız. 

Hızlı ve kaliteli hizmet almak isteyenler için ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Otomatik makineler ile yapmış olduğumuz yıkama işlemleri koltuklarda oluşan kir ve lekelerin sorunsuz şekilde çıkartılmasını sağlamaktadır. Leke olması durumunda kaliteli leke çıkarıcı ürünler ile koltuklara müdahale edilmektedir. Bu sayede koltuklarınız daha temiz ve hijyenik şekilde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Esertepe Koltuk Yıkama Fiyatları 

Renkli koltuklarda özellikle renklerde yaşanacak olan problemlere karşı en kaliteli malzemelerin kullanılması sağlanmaktadır. Ekibimiz belirlenen adrese ulaşım sağladıktan sonra otomatik makineler ile yıkama işlemine başlamadan önce koltukların yapısına belirlemektedir. Daha sonrasında en uygun malzemeleri hazırlayarak yıkama işlemine başlamaktadır. Yaşanabilecek farklı problemlere karşı alınan önlemler dahilinde kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktayız.

Koltuklara göre belirlenecek olan Esertepe koltuk yıkama fiyatları üzerinden çalışma yapmaktayız. En iyi fiyat garantisi ile kaliteli hizmet almak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirler. Yapılan görüşmeler sırasında özellikle kullanmış olduğunuz koltukların türüne ve sayısına göre belirlenecek olan uygun fiyatlar üzerinden hizmet almanız sağlanmaktadır. Yerinde yapılan yıkama işleminin ardından koltuklar kullanıma hazır olarak teslim edilir.