Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Şenlik Halı Yıkama

0312 322 32 34

Şenlik Halı Yıkama

Şenlik halı yıkama başta olmak üzere çok sayıda halı yıkama firması geniş bir alana yönelik hizmet vermektedir.

Şenlik halı yıkama firmasının temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olup bunun için firma sürekli gelişim içerisindedir. Sektörde en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerleyen halı yıkamacı müşterilerin firmadan beklentilerini göz önünde bulundurur. Hizmet kalitesini de buna yönelik olarak belirleyen firmanın müşteri ağı günden güne genişlemektedir. Bunun yanı sıra hizmet ağının sadece Şenlik ile sınırlı olmaması firmayı tercih edecek müşteriler açısından avantaj sağlamaktadır. Yıkanacak olan halıların adresten alınıp sonra tekrar aynı adrese teslim edilmesi insanların beğenisini kazanmaktadır. Üstelik bu hizmet için müşterilerden ekstra ücret talep edilmemektedir.

Şenlik Mahallesi Halı Yıkama

Kalabalık nüfuslu olmasından dolayı Şenlik Mahallesi halı yıkama hizmeti çok sayıda insan tarafından ilgi görür. Sunulan hizmetin kaliteli ve güvenilir olması insanların ilgisini çekmektedir. Bunun yanı sıra her türlü halının temizliğinin kolayca yapılması ve teslimatın mümkün olan en kısa süre içinde gerçekleşmesi müşterilerden olumlu yorumlar almaktadır. Sunulan bu yüksek kaliteli hizmetten yararlanabilmek için tek yapılması gereken firma ile iletişime geçmektir. Doğrudan firmaya gidilip müşteri temsilcisi ile yüz yüze görüşülebileceği gibi telefon üzerinden de firmaya hizmet talebinde bulunmak mümkündür. Firma ile ilgili tüm iletişim bilgileri internet sitesinde yer almaktadır. Böylece dileyen herkes firmaya kolayca ulaşabilir.

Şenlik Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Şenlik mahallesi halı yıkama hizmeti bünyesinde her türlü halının temizliği yapılmaktadır. Halı türü ya da lekesi firma açısından sorun değildir. Ancak fiyatlandırma yapılırken halının türü göz önünde bulundurulur. Buna göre düz makine halısı daha uygun fiyatlarla yıkanırken el dokuması olan özel halılar için temizleme bedeli biraz daha yüksektir. Bunlarla ilgili en net bilgiye firma ile yapılan görüşme sonrasında ulaşılabilir.

Halı yıkama hizmeti kapsamında istenilen temizlik için firma gerekli tüm donanıma sahiptir. Her türlü ekip ve ekipmanın firma bünyesinde bulunması halıların ilk günkü tertemiz haline dönüşmesini sağlar. Bunun yanı sıra temizlik için görevli personellerin bu alanda yeterli bilgisinin ve deneyiminin bulunması gün geçtikçe daha fazla kişinin firmayı tercih etmesine katkıda bulunur.

Ankara Şenlik Halı Yıkama

Ankara Şenlik halı yıkama alanında hizmet veren çok sayıda firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasından seçim yaparken firma yeterliliğine ve deneyimine dikkat etmekte yarar vardır. Bunun yanı sıra firmanın temizlik için sağlığa uygun ve hem halıya hem de o ortamda yaşayan insanlara herhangi bir zararı olmayan ürünler kullanması son derece önemlidir. Özellikle bitkisel içerikli ve kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri halının tertemiz olmasını ve daha uzun ömürlü hale gelmesini sağlar. Kimyasal maddeler kullanılarak yapılan temizleme işlemi halının yıpranmasına ve dayanıksız hale gelmesine neden olur.

Şenlik Halı Yıkama Fiyatları

Şenlik halı yıkama fiyatları temizlenecek halının türüne ve ebatlarına göre farklılık gösterir. Fiyatlandırma yapılırken metrekare esas alınır ve toplam maliyet verilen halının toplam ölçüsüne göre belirlenir. Bu hesaplama firmaya yapılan hizmet talebinde net bir şekilde ortaya çıkar. Firmanın müşteri memnuniyetine önem vermesi sayesinde halı yıkama hizmetinin fiyatları her zaman en makul olacak şekilde belirlenir. Halının türü daha özel hale geldikçe ona uygulanacak temizlik de farklılık göstereceğinden bunlar için daha farklı fiyat politikası uygulanır. Her bir halının temizliği işinde profesyonel ve deneyimli olan kişiler tarafından en kısa süre içerisinde yapılmaktadır.