Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Osmangazi Halı Yıkama

0312 322 32 34

Osmangazi Halı Yıkama

Osmangazi’de faaliyet gösteren firmamıza halı yıkama Osmangazi ile alakalı hizmetler konusunda gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Osmangazi Halı Temizleme

Birçok açıdan gelişmiş olan ve gelişimini sürdüren Osmangazi önemli bir konuma sahip olmakla beraber ulaşım yönünden de avantajlı olması sebebiyle pek çok kişi tarafından hem yerleşim hem de hayatımı çalışmak için aktif bir şekilde tercih edilen bir yerde bulunmaktadır. Bu bölgede hem yaşayan kişiler hem de çalışan kişiler çeşitli konularda birçok şeye ihtiyaç duymaktadır.

Bu ihtiyaçlardan bir tanesi de Osmangazi Halı Yıkama ihtiyacı olarak göze çarpmaktadır. Her yerde olduğu gibi Osmangazi’de de bu muhitin sakinleri belirli periyotlar dahilinde halı yıkama ihtiyacı duyduklarında oldukça zahmetli olan bu işi profesyonel anlamda bu alanda faaliyet gösteren kişilere yaptırmak istemektedir. Çünkü halıları yıkama işi oldukça zahmetli bir iş olmakla beraber aynı zamanda oldukça uzun süren bir iştir. Ayrıca bu işi profesyonel olarak yapan kişilerde bulunan ekipmanlar normal kişilerde olmadığı için bu işi yapmak çok uzun süre almaktadır. Bunun bilincinde olan Osmangazi halkı halılarını yıkatmak için Osmangazi halı yıkama firması olarak firmamızı tercih etmektedir. Böylece bu kişiler zahmete girmeden yorulmadan ve maddi anlamda daha uygun koşullar altında halılarını yıkatarak istedikleri sonucu elde etmektedir.

Osmangazi Halı Yıkama aşamaları

Halı yıkama işlemleri müşterilerimizin bize ulaşması ile başlar. Müşterilerimizin adresi alınırken yıkanacak olan halıların cinsi, boyutu ve özellikleri de öğrenilir. Çünkü bu durum yıkanacak olan halılara uygulanacak işlemler açısından oldukça önemlidir. Müşteri adresinden makbuz karşılığı halılar alınarak firmamıza ait araçlar ile ücretsiz olarak Osmangazi halı yıkama fabrikamıza getirilir. Halıların karışmaması için numaralar verilerek gerekli tespitler yapılır. Daha sonrasında halının özelliklerine göre yıkama işlemi özel şampuanlar ile el değmeden bu iş için özel olarak üretilmiş makineler ile gerçekleştirilir. Yıkama işleminin ardından durulama işlemi yapılır ve halıdaki fazla su çekilir. Yıkama işlemlerinin sona ermesinin ardından halılar özel olarak belirlenmiş kuruma alanlarına alınarak kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi sona erdikten sonra son kontroller yapılarak paketleme işlemi yapılır. En son olarak yine makbuz karşılığında firmamıza ait araçlardan oluşan servislerimiz ile halılar müşteri adresine teslim edilir.

Osmangazi Halı Yıkama Firmamızın Sunmuş Olduğu Hizmetler

Müşteri odaklı çalışan firmamız memnuniyetinizi en üst seviyede tutarak hizmetlerini sizlere ulaştırılmaktadır. En ekonomik fiyatlar ile bütçenizi sarsmadan kaliteli hizmeti sizlere ulaştıran firmamız sizleri maddi bir yükten kurtardığı gibi aynı zamanda büyük bir zahmetten de kurtarmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde pek çok merdiven altı yıkama yapan ve firmamız gibi profesyonel olmayan birçok işletme bulunmaktadır. Bu işletmelerin çoğu araba yıkama alanlarında halı yıkama yapmaktadır. Bu tarz yerler maalesef halılarınıza zarar vererek telafisi mümkün olmayan şekilde halılarınıza zarar verebilir. Profesyonel olarak halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız en kaliteli malzemeleri ve konusunda uzman personelleri ile böyle bir durumla karşılaşmadan yıkama işleminin ardından halılarınızı güven içerisinde teslim almanızı sağlar. Özel olarak üretilmiş halı yıkama şampuanları ve profesyonel halı yıkama makineleri ile hizmet veren firmamız halılarınız da zarar vermeden derinlemesine bir temizlik sağlamaktadır. Yüzeysel olarak temizlik yapan ve anılarımıza gereken önemi göstermeyen taklitçi firmalardan uzak durmanızı önemle rica ederiz. Firmamız Osmangazi halı temizleme olarak makul fiyatlarla size en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak gerekli yardımı alabilirsiniz.