Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Sanatoryum Halı Yıkama

0312 322 32 34

Sanatoryum Halı Yıkama

Halı yıkama sektörünün önde gelen firmalarından olan halı yıkama Sanatoryum firmamız uzun yıllardan beri halı temizliği konusunda sizlerin en büyük destekçisi olmaktadır.

Halı Yıkama Sanatoryum

Başkent Ankara’da Keçiören’e bağlı olarak bulunan ve adını bölgede bulunan Sanatoryum Hastanesi’nden alan bölge aktif nüfusun yüksek olduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Hastanenin de burada olması sebebiyle bölgede yerleşim ve nüfus her geçen gün artmaktadır. Artan nüfus bazı ihtiyaçları da birbirine paralel olarak arttırmaktadır. Bu ihtiyaçlardan biri de Sanatoryum halı temizleme ihtiyacıdır.

Günlük yaşantımız sırasında gerek iş hayatında olsun gerek evlerimizde ve konakladığımız yerlerde olsun halılar vazgeçilmez unsurlar olarak hayatınızda bulunmaktadır. Sürekli kullandığımız eşyalar arasında yer alan halılar zamana bağlı olarak, kullanıma bağlı olarak ve üzerine bir şey dökülmesi gibi dış etkenlere bağlı olarak kirlenmektedir. Halıların bu sebeplerden ötürü kirlenmesi normal olsa da aynı zamanda halı temizliği işlemlerinin de belli aralıklarla tekrarlanması da normal bir durumdur. Böyle bir durumda ihtiyaç duyduğunuzda Sanatoryum halı yıkama firmamız sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Halı Yıkama Ve Temizleme İşlemleri

ciddi bir iştir ve ciddiyetle yapılmayan işlemler sonucu istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Hatta bazı durumlarda telafisi ve geri dönüşü mümkün olmayan hasarlar yüzünden halılar kullanılmayacak seviyeye gelebilir. Böyle durumlarla karşılaşmamak için profesyonel olarak bu işi yapan firmamızdan destek almanızı öneririz. Tüm bunların dışında halı yıkamanın ne kadar zor yorucu ve uzun süren bir iş olduğu ortadadır. Günlük hayatın karmaşası içerisinde  halı yıkama ile uğraşmak pek çok kişiyi zora sokmaktadır. Elde halı yıkama işlemleri zor ve yorucu olmasının yanı sıra aynı zamanda daha maliyetli olmaktadır. Firmamızın sahip olduğu ve faaliyet gösterdiği halı yıkama alanlarında bu işlemler çok daha kısa sürelerde çok daha makul maliyetlerde ve otomatik makinalarda gerçekleştiği için yormadan ve kimseyi zorla sokmadan istenilen sonuç elde edilmektedir.

Halılarınız Nasıl Yıkanır?

Öncelikle olarak bizden halı yıkama ve temizleme hizmeti talep etmeniz süreci başlatmaktadır. Sizden almış olduğumuz irtibat ve adres bilgileri değerlendirerek firmamızın siz kıymetli müşterilerimiz için sağladığı ücretsiz servisler ile adresinize intikal edilir. Halılarınızın karışmaması için barkodlama yapılarak ve size makbuz verilerek halılarınız teslim alınır. Barkodlama işlemi ile halılarınızın karışması önlendiği gibi aynı zamanda halı üzerindeki lekeler halının cinsi ve özelliği ile ilgili bilgiler de toplanmış olur. Böylece falınıza yanlış bir yıkama yöntemi uygulanmasının önüne geçilir. Sizden alınan halılar firmamıza ait halı yıkama alanlarına getirilerek sistematik bir şekilde ve usulüne uygun olarak yıkanmaya başlanır. Yıkama işlemleri sırasında en kaliteli Sanatoryum halı yıkama şampuanları tercih edilmektedir. Otomatik halı yıkama makineleri hiçbir şekilde el değmeden halı yıkama işlemini gerçekleştirir. Halı yıkama işlemi başladığından sona erene kadar uzman personellerimiz tarafından tüm aşamaları kontrol altında tutulmaktadır ve gerektiğinde gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Halı Yıkama işleminin sona ermesinin ardından durulama ve kurutma işlemi yapılır. Teslim için paketleme ve servis araçların yükleme işlemi yapılmadan önce halılar tek tek kontrol edilerek herhangi bir olumsuzluk olup olmadığı tespit edilir. Tüm bu işlemlerin yapılmasından sonra geriye sadece halılarınızın size teslim edilmesi kalmaktadır. Ücretsiz servislerimiz tarafından teslim edilen halılarınızı hijyenik bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sanatoryum Halı Yıkama Firmamız

Sizi yormadan bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile Sanatoryum halı temizliği hizmeti sunan firmamız halılarınıza zarar vermeden profesyonel bir şekilde temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Her geçen gün artan halı temizleme ihtiyacını karşılamak için sürekli kendini geliştiren firmamız sizlere layık hizmeti sağlamak için yapması gereken her türlü şeyi en iyi şekilde yapmaktadır. Halı temizleme ihtiyaçlarınız ile ilgili firmamızla iletişime geçmeniz halinde konusunda deneyimli personelimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.