Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Çaldıran Halı Yıkama

0312 322 32 34

Çaldıran Halı Yıkama

Firmamız, profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunan sektörün en uygun fiyatlı halı yıkama firmalarından birisidir.

Halılarınızı yıkatmak için kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel bir halı yıkama firması arıyorsanız, Çaldıran halı yıkama firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sektörün önde gelen halı yıkama firmalarından birisi olarak, uzun zamandır kaliteli hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Bu doğrultuda sektörün getirdiği yenilikleri takip etmeye çalışmakta müşterilerimize uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktayız.

Halı yıkamada öncü firmalardan birisi olarak, her geçen gün büyüyen ailemizle sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız başta Çaldıran olmak üzere tüm semtlere halı yıkama hizmeti götürmektedir. Bundan dolayı tek yapmanız gereken arayarak adresinizi belirtmeniz ve randevu almanızdır. Firmamız personelleri size belirtilen gün ve saatte halılarınızı almak üzere kapınızda olacaktır. Bununla birlikte yoğunluğa göre 2-3 gün içerisinde halılarınız tekrar adresinizde olur. Özellikle bayram önlerinde, kış bitimi ve bahar başlangıcı gibi özel zamanlarda firmamız çok yoğun olduğundan dolayı bu süre uzayabilir. Firmamız bunu size öncesinden belirtecektir. Bunu göz önünde bulundurarak halı yıkama hizmeti alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Firmamız alabileceğiniz en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Hijyenik Halı Yıkama Firması

Çaldıran halı yıkama, halılarınız yıkanırken derinlemesine bir temizlik yapılmaya özen gösterilir. Halılarda zamanla çay, kahve, yumurta, makyaj lekeleri ve günlük hayatın getirdiği toz, kir, terlerden kaynaklı lekeler olabilmektedir. Bazı lekeler ne kadar silerseniz silin tekrar gün yüzüne çıkmakta öyle ki silmek halılarınız renginde solmaya neden olmakta ve halı tüyleriniz sertleştirmektedir. Bundan dolayı halılarınız kirlendikçe halı yıkama hizmeti almanız uzun vadede daha ekonomik olacaktır.

Çıkmaz dediğiniz tüm lekeleri çıkaran, derinlemesine işlemiş tüm lekeli temizleyen firmamız özel deterjanlar yardımı ile halılarınızı tertemiz yapacaktır. Halılarınız yüzeyinde ve dibinde en ufak bir leke dahi kalmayacaktır. Firmamız halılarınızın yüzeyine gösterdiği özeni aynı şekilde arka yüzeylerine de göstermekte ve her yerini temizlemektedir. Aynı zamanda halılarınız endüstriyel halı yıkama makinaları sayesinde derinlemesine temizlenir. Firmamız gerek makine seçiminde gereken deterjan seçiminde özenli davranmakta ve en kaliteli ürünleri seçmektedir. Hijyenik halı yıkama firması arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, halılarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama Firması

Profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız, halılarınızı yıkamaya başlamadan önce kirden ve tozdan arındırmaktadır. Toz makinasından geçirerek halılarınızdaki tozu ve kaba kiri alır. Daha sonra halılarınız yıkanmaya başlanır. Halılarınızın ön ve arka yüzeyi özel halı yıkama şampuanları sayesinde derinlemesine yıkanır ve hiçbir leke kalmaması için gerekli olan tüm kontroller yapılır.

Yıkanan halılarınızın çabuk kuruması için santrifüj makinası kullanılır. Bu makine yardımı ile halılarınızın fazla suyu alınır. Suyu da sıkılan halılarınız özel kurutma odalarına alınır ve kurumaya bırakılır. Firmamız halılarınızın yeteri kadar kuruduğundan emin olduktan sonra gerekli kontrolleri yapar. Halılarınızın kuruduğundan ve halılarınızda en ufak bir leke dahi kalmadığından mutlaka emin olunur. Kalite kontrol işlemi yapıldıktan sonra halılarınızın havalandırma işlemi de yapılacaktır. Halılarınızda herhangi bir kokma olmaması için bu işlemler önemlidir. Tüm işlemleri yapılan halılarınız paketlenir ve adresinize iletilmek üzere kuryemize verilir.

Halılarınız size belirtilen gün ve saatte adresinizde hazır olacaktır. Bu konuda herhangi bir mağduriyet yaşamanız mümkün değildir. Özellikle bayram önü gibi yoğun zamanlarda birçok halı yıkama firması aksama yaparken firmamız ekstra destek sağlamakta ve hiçbir müşterisine mağduriyet yaşatmamaktadır. Bundan dolayı her zaman profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamızı tercih edebilir, kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.