Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

İncirli Halı Yıkama

0312 322 32 34

İncirli’de halı yıkama denince akla gelen ilk firma olmamızdaki sebep siz değerli müşterilerimize son teknoloji ile kaliteli ve temiz bir hizmet vermekte olmamızdır. İncirli halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama alanında siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet vermekteyiz.

İncirli Halı Yıkama

Evlerde ya da farklı alanlarda kullanılmakta olan halılar için halı yıkama hizmetimiz dahilinde kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

Farklı yapılara sahip olan halılar için incirli halı yıkama hizmetimizle kısa sürede temizleme işleminin yapılmasını sağlamaktayız. Halıların türlerine göre yapılacak olan uygulamalar herhangi bir sorun yaşamadan etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Alanında uzman ekibimiz tarafından yapılan yıkama işlemleri sırasında her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet alınmasını sağlamaktayız. Aşamalı olarak yapılacak olan yıkama işlemleri fabrikamız içerisinde otomatik makinelerle yapılmaktadır. Bu sayede daha kısa süre içerisinde yıkanması sağlanmaktadır. Değişen türler için en uygun yıkama yöntemlerini belirleyerek kaliteli ve güvenilir hizmet alınması sağlanmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Gerekli olabilecek durumlarda yerinde halı yıkama işlemi otomatik makinelerle yapılmaktadır. Son sistem teknolojiye sahip makinelerle yapılacak olan yıkama işlemleri halıların bulunduğu alanda yapılmaktadır. Bu sayede kaldırılmasına gerek kalmadan kısa sürede temizlenmesi sağlanmaktadır. Yıkama işlemleri sırasında halıların türüne ve özelliklerine bakılarak uygulama yapılmaktadır.

Talep edilmesi halinde istediğiniz adrese yönlendirilecek olan ekip gerekli kontrolleri sağladıktan sonra uygulamaya başlamaktadır. Yıkama işlemleri sırasında antibakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır. Bu sayede halılarda oluşan bakterilerin yok edilmesi sağlanmaktadır. Devamlı kullanılan halılarda zamanla biriken toz ve kalıntılar sonucunda ortaya çıkan bakteriler bu şekilde yok edilerek daha hijyenik yıkama yapılmaktadır.

Yıkama sırasında var olan lekeler için leke çıkarıcı ürünler kullanılmaktadır. Halılara zarar vermeyecek en kaliteli malzemelerin kullanımı sayesinde herhangi bir sorun ile karşılaşmadan müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunulmaktadır. Yeterli sayıdaki ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde firma bölgedeki talepleri en kısa sürede karşılayarak profesyonel hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Servis Hizmeti

İncirli de hizmet almak isteyenler halı yıkama konusunda ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede her talebiniz karşısında kısa sürede istediğiniz adrese ulaşım sağlayarak halılarınızın teslim alınmasını sağlamaktayız. Adresinden alınan halılarınız fabrikamız içerisinde temizlendikten sonra poşetlenerek güvenli bir şekilde yeniden adresinize teslim edilmektedir. Yerinde ya da fabrika içerisinde yapılacak olan yıkama işlemlerinin ilk aşamasından itibaren ekibimiz her türlü ayrıntıya dikkat ederek sorunsuz hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Merak ettiğiniz konularda bilgi almak istediğinizde ücretsiz destek hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılan görüşmeler dahilinde merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşmanız sağlanmaktadır. Aynı zamanda hizmet talepleriniz kayıt altına alınarak en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalarla sektörde kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenlerin taleplerini karşılayarak en iyi sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

İncirli Halı Yıkama Fiyatları

Günümüzde değişen halı türleri nedeniyle yapılacak olan yıkama işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz malzemelerin yanı sıra yapılacak olan uygulamada halınızın türüne göre belirlenmektedir. Halıların yapısına herhangi bir zarar vermemek adına ekibimiz gerekli hassasiyeti göstermektedir. Nepal halı, Çin halısı, yün halı, makine halısı veya dokuma halı gibi değişen türler için belirlemiş olduğumuz İncirli halı yıkama fiyatları değişmektedir. Belirlenen metrekare fiyatı üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

En uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler için belirlemiş olduğumuz metrekare fiyatları toplam tutar üzerinde etkili olmaktadır. Adresinize ulaşan ekibimiz kayıt sırasında halıların türüne ve metrekaresine göre hesaplama yaparak toplam tutarı belirlemektedir. Her tür halıda etkili temizleme işlemi yapılmasını isteyenler için firmamız her geçen gün daha geniş alanda hizmet vererek talepleri karşılamaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak taleplerini iletebilir ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.