Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

Kalaba Halı Yıkama

0312 322 32 34

Kalaba Halı Yıkama

Derinlemesine bir temizlik için Kalaba halı yıkama firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Shaggy, Nepal, Isparta halısı gibi tüm çeşitleri özenle temizliyoruz.

El Dokuması Halı

Halılar, tarihin eski dönemlerinde küçük boyutlarda hediye amaçlı üretilen eşyalardı. Yani ilk çıkış dönemi bunu hedefliyordu. Fakat ilerleyen zamanlarda ev içerisinde işlevsel faydaları keşfedilerek büyük halılar kullanılmaya başlandı. Halılar zaman içerisinde kolay ısınma sağlayan, tozu alan ve güzel görüntü veren malzemeler olarak iç mekanlarda sıkça tercih edildi

El dokuması halılar, bir açıdan ilk dönem halıların da özelliklerini taşımaktadır. Çünkü makine üretimi halılar sanayi devriminden sonraki sürece denk gelmektedir. Günümüzde de özel üretim el dokuması halılar vardır. Ayrıca antika halı olarak kullanılanlar da mevcuttur. Eski ve değerli halılarınızı yıkatmak üzere firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Vakum gibi özel tekniklerle temizleme sağlanmaktadır. Zarar vermeden, değer kaybı olmadan işlem yapılmaktadır.

Ofis Halısı Yıkama

Bir ofis içerisinde halı kullanımı halıfleks ya da makine üretimi çeşitli halılar şeklinde görülebilir. Ofis içerisindeki dekorasyon özelliği ve iş amacı bunda etkili olacaktır. Ofis halısı yıkama işlemleri için ekibimiz zamanında randevu yerine gelerek yerinde yıkama yapar.  Sizden talep geldiği zaman, işleyişe göre en sakin bir saat aralığı belirlenerek temizlik sürdürülür.

Yerinde yıkama yapılırken kullanılan halı yıkama makinesinde zarar vermeyen güçlü leke çıkarıcılar vardır. Halınızın üzerindeki tozdan eser kalmadan kirli görüntü kısa sürede yok olacaktır.

Halı Diplerindeki Zararlı Canlılar

Halıların dip kısımlarında bazı mayt adı verilen canlılar vardır. Bu canlılar, yorgan, yatak, battaniye gibi eşyaların dikiş aralarında da vardır ve kirli ortamda üreyen yapıdadır. Tozlu dip bölümler üremeleri için ideal zemin sağlar. Özellikle astım ve solunum yolu sorunu olan kişiler için rutin şekilde temizlik yapılması kritik bir konudur.  Zararlı canlılara karşı çarşaflarınızı haftada bir kere değiştirmeniz önerilir. Yatak kenarlarının ve yorganların da belli aralıklarla yıkanması daha sağlıklı bir kullanım sağlayacaktır.

Halı diplerindeki maytlar, yerde gezinen bebeklerin sağlığı için sorun olabilir. Henüz erken dönemlerde solunumu tam gelişmeyen ve bağışıklık sistemi güçlenmemiş olan bebekler için rutin temizlik önemlidir. Halı üzerine doğrudan temas etmemesi için kolay yıkanan örtüleri de kullanabilir ve artı sağlayabilirsiniz. Senelik halı temizleme firması için de başvuru yapabilirsiniz.

Battaniye Yorgan Yıkama

Özellikle uyurken soğuk havalarda kısa sürede ısınmaya fayda eden battaniyeler, belli aralıklarla temizlenmelidir. Yorgan ve battaniye gibi örtü malzemelerini yıkatmak üzere firmamıza başvuru yapabilir, kısa sürede hijyenik ürünler elde edebilirsiniz.  Desen özellikleri yıkama ile daha belirgin hale gelecektir.

Yorgan ve battaniyeler temizlenirken, yapısını sertleştirmeyen, yumuşak özellikte deterjanlar kullanmaktayız. Güzel kalıcı bir kokuyla beraber yenilenen ürünleri kullanabilirsiniz. Ayrıca koltuk temizliğinde de yerinde yıkama ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Her koltuk türünde ideal sonuçlar sunuyoruz.

 Kalaba Halı Yıkama Fiyatları

 Fiyatların neye göre değiştiği konusunda Kalaba halı yıkama firmamız şu sıralamayı yapmaktadır:

Hizmet fiyatlarımızla alakalı daha net bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Halı temizliğinde teknik alt yapımız ve memnuniyet odaklı bakış açımızla fark sunmayı amaçlıyoruz. Tüm işlemlerde baştan sonra hızlı ve etkili çözüm sağlamaktayız.