Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@sancakhaliyikama.com

HAKKIMIZDA

0312 322 32 34

Firmamız, Ankara Keçiören’de halı yıkama üzerine faaliyet göstermektedir. Halı yıkama, kilim yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, perde yıkama gibi muhtelif konularda hizmet vermekteyiz. Ayrıca yerine yıkama hizmetimizle talebiniz halinde halı ve koltuklarınızın bulunduğu mekanda yıkanmasını sağlıyoruz.

Firmamız, titiz çalışma anlayışı ile halı, koltuk ve perdelerinizi kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak yıkamakta ve sağlıklı, hijyenik ve güvenle kullanabileceğiniz şekilde sizlere teslim etmektedir. Modern halı yıkama, sıkma ve kurutma makinalarımız ile halılarınız özenli bir şekilde temizlenmekte ve kurutulup ambalajlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Ücretsiz servisimiz vasıtası ile Ankara’nın tüm semtlerinden halılarınız adresinizden alınmakta ve yıkama işlemi sonrası adresinize teslim edilmektedir.

Firmamız, halı yıkama işlemlerinde alanında tanınan ERA 111 halı yıkama şampuanlarını kullanmaktadır. Antibakteriyel temizlik malzemeleri sayesinde halılarınız için güçlü ve etkin bir temizlik sağlamakta, halılarınızı güvenle kullanabilmenizi amaçlamaktayız.

Uzman ve deneyimli kadromuz, konutlar, işyerleri, ofisler, oteller, kurum ve kuruluş binları vb. tüm mekanlar için halı yıkama, kilim yıkama, yerinde yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, perde yıkama işleriniz için ideal çözümler sunmaktadır.

Halı, koltuk ve perde yıkama alanında yetkin ve uzman bir firma arıyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.